Informácie o nás

Watberg Senec je hokejbalové mužstvo založené v roku 2009 hrajúce regionálnu Seneckú hokejbalovú ligu. Hráči tvoriaci mužstvo Watberg  pod vedením kapitána Mareka Mika a zakladateľa Ladislava Végha vytvorili team, ktorý dokázal vyhrať hneď vo svojej prvej, "nováčikovskej" sezóne 2009/2010 titul v SHbl. V tomto trende pokračovala aj sezóna 2010/2011, v ktorej sme bez straty jedineho zápasu obhájili majstrovský titul a v tretej sezóne sme skompletizovali majstrovský hatrick.

 

!!!Podporte Hbk Watberg Senec 2% z daní!!!

Keďže sa blíži čas keď je možné podporiť Hbk Watberg Senec, kolektív Hbk by Vás rád požiadal o podporu formou 2% z daní.
Vás to nič nestojí a nám tým nesmierne pomôžete. Tu na stránke je možné stiahnuť si tlačivo, ktoré stačí vyplniť a odvzdať pri daňovom priznaní.
Pokial by ste mali akékoľvek otázky, poprípade problém pri vyplnení tlačiva, neváhajte a kontaktujte nás.
Kolektív Hbk Watberg Senec Vám ďakuje.

tel: 0903 677 037

mail: macomir@hotmail.com

tlačivo na stiahnutie tu:

tlačivo na 2% z dane Watberg.doc (46,5 kB)

Diskusná téma: 2% z dane

info o 2 %

Marek WTB27 | 19.01.2012

V prípade otázok môžete využiť aj toto diskusné fórum.

Pridať nový príspevok

Občianske združenie H B K Watberg.

 

Spolu s hokejbalovým klubom Watberg Senec vzniklo aj občianske združenie H B K Watberg, pomocou ktorého si zabezpečujeme prostriedky na fungovanie hokejbalového klubu. Jednou z možností ktorou možete podporiť náš klub je poukázanie 2% z dane. Keďže sa blíži čas na využitie spomínanej možnosti, onedlho budú zverejnené na našom webe bližšie informácie ohľadom tejto podpory.